Lause on surm

Lause on surm

Autor: Anthony Horowitz

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui ühe eduka lahutusadvokaadi elutee ootamatult katkeb? Anthony Horowitzi põnevik "Lause on surm" viib teid sügavale ühe jahmatava mõrvajuhtumi südamesse, kus iga detail võib olla vihje ja iga tegelane kahtlusalune.

Raamatu keskmes on Richard Pryce – mees, kes on oma karjääri jooksul kogunud rohkem vaenlasi kui sõpru. Tema elu lõppeb traagiliselt oma luksuslikus Hampstead Heathi lähedal asuvas villas, kus ta leitakse surnuna, pekstud surmavalt kalli veinipudeliga. Ironia peitub detailides: Pryce oli tuntud kui täiskarsklane. Mis viis sellise relva valikuni? Mis tähendust kandis seinale maalitud salapärane kolmekohaline number? Ja mis olid tema viimased sõnad, mis kostsid läbi mobiiltelefoni enne, kui ta igaveseks vaikis?

Kui politsei on ummikus, pöördutakse abi saamiseks endise uurija Daniel Hawthorne'i poole. Hawthorne, kelle terav vaist ja tavatu lähenemine on teda varemgi edu saatnud, võtab uurimise juhtimise enda kätte. Tema kõrval on biograaf Anthony, kes on otsustanud Hawthorne'i elu ja tööd jäädvustada. Kuid Anthony avastab peagi, et mõrvajuhtumi lahendamine on alles jäämäe tipp. Hawthorne'i enda minevik varjab endas tumedaid saladusi, mis võivad olla võtmeks nii mõnegi mõistatuse lahendamisel.

See on raamat, mis ei lase teil rahulikult hingata, kuni olete jõudnud viimase leheküljeni. Iga peatükk viib teid ühe sammu võrra lähemale tõele, kuid olge valmis – tõde võib olla ohtlikum kui te arvate. Kas olete valmis sukelduma sügavale Anthony Horowitzi meisterlikult punutud intriigide võrku? "Lause on surm" on teos, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi krimikirjanduse austajat.