Lavastaja

Lavastaja

Autor: Siiri Laidla

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et teie elu võib olla kellegi teise käe all lavastatud? "Lavastaja", autoriks Siiri Laidla, on sügavalt inimlik lugu, mis viib teid Ereti maailma, kes on jõudnud elus punkti, kus tundub, et edasiliikumiseks pole suunda ega võimalust.

Ereti elu muutub ootamatult, kui ta kohtub vananeva lavastajaga, kes kunagi oli tuntud ja austatud, kuid nüüd veedab oma päevi üksilduses. See kohtumine süstib Ereti ellu uut energiat ja paneb teda mõtlema võimalustele, mis võivad veel ees oodata. Kuid kas need unistused, mida me endale ette kujutame, on tõesti need, mida me südames ihaldame?

Siiri Laidla romaan kutsub lugejat kaasa mõtlema, kas me oleme oma elu lavastajad või on olemas keegi Suur Lavastaja, kes juhib meie saatusi. Kas meie elus toimuvad sündmused on juhuslikud või ettemääratud? Ja kui on olemas Suur Lavastaja, siis millal on see hetk, kui ta otsustab, et on aeg tõmmata lavale eesriie?

"Lavastaja" on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks. See on lugu, mis paneb teid kahtlema ja küsima, kui palju kontrolli me tegelikult oma elu üle omame. Kui olete valmis sukelduma Ereti maailma ja avastama, mis võib juhtuda, kui lasete enda elus sisse uued tuuled, siis on "Lavastaja" teie jaoks. See on lugu, mis võib muuta teie vaadet elule ja sellele, kuidas me oma elu stseene lavastame.