LEEDU 1:500 000

LEEDU 1:500 000

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.10€
Osta
Kas olete planeerimas reisi Leetu või lihtsalt huvitatud selle kauni Balti riigi geograafiast? "LEEDU 1:500 000" on teekaart, mis pakub detailset ülevaadet Leedu maanteedest ja asulatest, olles asendamatuks kaaslaseks nii autojuhtidele kui ka ränduritele.

Kaardil on mõõtkava 1:500 000, mis tähendab, et üks sentimeeter kaardil vastab viiele kilomeetrile maastikul. See võimaldab teil hõlpsasti planeerida oma teekonda ja hinnata vahemaid erinevate linnade vahel.

Lisaks sellele sisaldab kaart põhjalikku kohanimede registrit, mis on suurepärane vahend orienteerumiseks ja konkreetsete sihtkohtade leidmiseks. Olgu selleks siis väike küla või suurem linn, leiad kõik vajaliku sellelt kaardilt.

Eriti kasulik on linnadevaheliste kauguste tabel, mis aitab teil arvestada sõiduaega ja plaanida peatusi. Kaart hõlmab Leedu suuremaid linnu nagu Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ning isegi Kaliningradi, pakkudes detailseid linnakaarte, mis on abiks suuremates asulates liikumisel.

Kaardi keelevalik on samuti muljetavaldav, sisaldades eesti, vene, saksa ja inglise keelt, muutes selle kasutamise mugavaks erineva keeleoskusega kasutajatele.

Kui Leedu avastamine on teie eesmärk, siis "LEEDU 1:500 000" on teie usaldusväärne abiline, mis aitab teil avastada selle riigi maalilisi teid ja peidetud pärle. Olgu see siis ärireis või puhkus, see kaart on teie teejuhiks läbi Leedu kaunite maastike.