Lehepildid

Lehepildid

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tuua looduse ilu otse oma koju või kontorisse? "Lehepildid" on ainulaadne kunstiraamat, mis pakub teile võimalust luua kauneid teoseid kasutades selleks loodusest leitud lehti ja lilli. See loominguline hobi ei vaja keerukaid vahendeid – piisab, kui jalutate läbi metsa või niidu, et koguda materjali oma järgmiseks meistriteoseks.

Kui aga eelistate jääda siseruumidesse või on väljas talvine aeg, ei pea te loobuma kunsti loomisest. Raamatuga on kaasas ka lehekülgede kaupa realistlikke kleepse, mis jäljendavad looduslikke elemente. Need kleepsud on suurepärane alternatiiv päris lehtedele ja lilledele, võimaldades teil luua ilusaid kompositsioone igal aastaajal.

"Lehepildid" on varustatud ka väljatõmmatavate lehtedega, mis teevad teie valminud kunstitööde seinale riputamise erakordselt lihtsaks. Nüüd saate oma kodu kaunistada isikupäraste looduslike kunstiteostega, mis toovad esile teie loovuse ja armastuse looduse vastu.

See raamat on suurepärane kingiidee nii algajale kunstihuvilisele kui ka kogenud loomeinimesele, kes otsib uusi viise oma kirgliku hobi väljendamiseks. Avastage, kuidas tavalised lehed ja lilled võivad muutuda hingematvateks kunstiteosteks teie enda käte vahel.