Lehm Liselotte otsib aaret

Lehm Liselotte otsib aaret

Autor: Alexander Steffensmeier,Leelo Tungal

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.70€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui uudishimulik lehm asub aardejahile? "Lehm Liselotte otsib aaret" on lõbus ja südamlik lugu, mis viib teid mustvalgekirju lehma Liselotte seikluste keskele. Autor Alexander Steffensmeier ja eesti luuletaja Leelo Tungal on loonud teose, mis on täis põnevust ja naeru.

Liselotte ei ole tavaline lehm. Tema energia ja ettevõtlikkus viivad ta aias peidetud aarde otsingule. Kuid nagu sageli juhtub, ei lähe kõik plaanipäraselt. Liselotte agarus põhjustab segadust, kui ta oma suure entusiasmiga perenaise köögiviljapeenrad üles kaevab. Kuid ärge muretsege, tema kaevetööd ei ole asjata – need toovad kaasa ootamatuid ja kasulikke üllatusi.

Raamatu muudab eriliseks Leelo Tungla kirjutatud vaimukad värsid, mis lisavad loole rütmi ja mängulisust. Trükitähtedega tekst muudab selle suurepäraseks valikuks algajatele lugejatele, kes alles avastavad lugemise imelist maailma.

Kui otsite oma lapsele või väikesele sugulasele raamatut, mis õpetab uudishimu ja ettevõtlikkuse tähtsust, samal ajal pakkudes kaasahaaravat meelelahutust, siis "Lehm Liselotte otsib aaret" on ideaalne valik. See on lugu, mis paneb teid naeratama ja tõestab, et mõnikord võivad isegi segadusttekitavad olukorrad viia positiivsete tulemusteni.