Leia mind üles

Leia mind üles

Autor: Sherri Smith

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Sherri Smithi haarav psühholoogiline põnevik "Leia mind üles" viib lugeja sügavale Põhja-Dakota väikelinna südamesse, kus Mia Haas seisab silmitsi oma kaksikvenna Lucas Haasi kadumismüsteeriumiga. Mia, kes oli ammu oma sünnilinna seljataha jätnud, leiab end sunnitud naasma, kui saab teada, et Lucas on jäljetult kadunud samal päeval, mil leiti ühe tema õpilase surnukeha. Linna tabanud šokilaine ja meedia poolt levitatud kahtlustused Lucase suhtes panevad Mia oma venna süütuse nimel võitlusse asuma.

Oma venna süütust tõestada ihkav Mia sukeldub uurimisse, mis paljastab süngemaid saladusi, kui ta oleks osanud oodata. Väikelinna tihedad suhtevõrgustikud ja varjatud ajalugu tõmbavad Mia ohtlikku mängu, kus iga avastatud tõend võib olla nii päästerõngas kui ka surmaotsus. "Leia mind üles" on lugu, mis paneb lugeja kahtluse alla seadma, kui hästi me tegelikult tunneme inimesi enda ümber, isegi kui need on meie kõige lähedasemad.

Smith, kes on tuntud oma ajalooliste romaanide poolest, demonstreerib oma esimeses põnevikus meisterlikku oskust luua pingeid ja keerdkäike, mis hoiavad sind raamatu küljes kuni viimase leheküljeni. Kui oled põneviku armastaja, kes hindab sügavalt karaktereid ja keerulist süžeed, siis "Leia mind üles" on just sinu jaoks. See on lugu, mis ei lase sul öösel magada, sest sa lihtsalt pead teada saama, mis juhtus Lucas Haasiga, ja lõpuks ootab sind ees üllatus, mida sa ei oska ette näha.

Sherri Smith, kes elab Winnipegis, Kanadas, kus karmid talved inspireerivad tema loomingut, on loonud teose, mis on sama külm ja ettearvamatu kui Põhja-Dakota talv. "Leia mind üles" on põnevik, mis ei jäta kedagi külmaks ja on kindlasti väärt sinu öiseid lugemistunde.