LEIA POOLED. LOOMAD JA LOOMALAPSED

LEIA POOLED. LOOMAD JA LOOMALAPSED

Autor: Joanna Wisniewska

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.65€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat lugemis- ja mänguelamust oma lapsele? "Leia pooleid. Loomad ja loomalapsed" autorilt Joanna Wisniewska on just see, mida vajate. See raamat on osa ainulaadsest sarjast, mis on loodud selleks, et tutvustada lastele ümbritsevat maailma interaktiivsel ja kaasahaaraval viisil.

Raamatu leheküljed on pooleks lõigatud, pakkudes lastele võimalust mängida leidmismängu, kus nad peavad sobitama kokku lehekülje ülemise ja alumise poole. See tegevus mitte ainult ei lõbusta teie last, vaid aitab ka arendada tähelepanelikkust ja keskendumisoskust. Lapsed saavad harjutada oma teadmisi, rikastada sõnavara ning arendada kujutlusvõimet, kui nad sukelduvad värvikirevatesse illustratsioonidesse ja lühikestesse lugudesse, mis on loodud spetsiaalselt nende uudishimu ja õpihimu toitmiseks.

"Leia pooleid. Loomad ja loomalapsed" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on hariv tööriist, mis ühendab endas mängu ja õppimise, aidates lastel mõista loomariigi mitmekesisust ja loomade ning nende järeltulijate omavahelisi suhteid. See on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, avastades koos uusi teadmisi ja luues hindamatuid mälestusi.

Kui soovid oma lapsele pakkuda lõbusat ja arendavat tegevust, siis "Leia pooleid. Loomad ja loomalapsed" on ideaalne valik. Avasta koos lapsega, kui põnev ja imeline võib olla õppimine!