LEIUTAJATEKÜLA LOTTE. NUPUTA JA VÄRVI

LEIUTAJATEKÜLA LOTTE. NUPUTA JA VÄRVI

Kirjastus: EESTI JOONISFILM

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.20€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Leiutajateküla Lotte maailma uuel ja põneval moel? "Nuputa ja Värvi" raamat viib sind ja su pere läbi värvikireva teekonna, kus kohtud oma lemmiktegelastega Lotte universumist. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat, vaid ka mõistatuste kogum, mis paneb proovile sinu nuputamisoskused.

Autorid on loonud teose, mis ühendab endas loomingulisuse ja õppimise rõõmu. Läbi värvimise ja mõistatuste lahendamise saavad lapsed arendada oma peenmotoorikat, tähelepanelikkust ja probleemilahendamise oskusi. Raamat pakub tegevust mitmeks tunniks ning on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega.

Lotte seiklused Leiutajatekülas on paljudele lastele ja vanematele juba tuttavad ning see raamat toob ekraanilt tuttavad tegelased otse sinu koju, andes võimaluse neid ise värvida ja nendega koos mõistatusi lahendada. "Nuputa ja Värvi" on suurepärane kingiidee igale Lotte fännile, olgu see siis sünnipäevaks, pühadeks või lihtsalt üheks toredaks üllatuseks.

Kui oled valmis oma kujutlusvõime proovile panema ja tahad veeta aega koos Lotte ja tema sõpradega, siis see raamat on just sinule. Võta pliiatsid ja värvid välja ning lase oma loovusel lennata Leiutajateküla Lotte värviküllases maailmas!