Leiutajateküla tähtis päev

Leiutajateküla tähtis päev

Autor: Janno Põldma

Kirjastus: EESTI JOONISFILM

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas oled valmis avastama Leiutajateküla kõige erilisemat päeva? "Leiutajateküla tähtis päev", mille on kirjutanud armastatud Eesti autor Janno Põldma, on lummav lugemisseiklus, mis viib sind ja sinu eelkooliealist last värviküllasele rännakule läbi leiutamise imelise maailma.

See raamat on täis elavat ja kujutlusvõimet sütitavat kunsti, mis toob esile Leiutajateküla suursündmuse – põneva leiutiste võistluse. Iga illustratsioon on kaasahaarav ja täiendatud lihtsa tekstiga, mis on kirjutatud selgetes trükitähtedes, et aidata ka kõige noorematel lugejatel tekstist mõnu tunda ja seda mõista.

Raamatu struktuur on loogiline ja kasutajasõbralik. Alustatakse tutvustusega erinevatest andekatest leiutajatest ja nende geniaalsetest leiutistest, liikudes edasi võistluse enda ja selle võitja poole. See on ideaalne valik lastele, kes on just lugema õppinud, pakkudes neile enesekindlust ja rõõmu lugemise maailmas navigeerimisel.

Ja muidugi, kes võiks olla parem teejuht selles seikluses kui laste armastatud tegelane Lotte? Tema vahetu sarm ja uudishimu teevad lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks.

"Leiutajateküla tähtis päev" ei ole lihtsalt raamat – see on pilet fantaasiarikkasse maailma, kus uudishimu ja leidlikkus viivad lapsed avastusretkedele, õpetades samal ajal väärtuslikke elutunde. Haara oma eksemplar ja lase oma lapse kujutlusvõimel lennata koos Leiutajateküla inspireerivate tegelastega.