LEMBIT ULFSAK

LEMBIT ULFSAK

Kirjastus: TALLINN PORTRAIT GALLERY

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi kuulnud Lembit Ulfsakist? Võib-olla teate teda kui üht Eesti armastatuimat näitlejat, kelle karisma ja talent on jätnud sügava jälje meie filmi- ja teatriajaloos. Nüüd on teil võimalus sukelduda tema elu ja töö sügavustesse läbi erilise väljaande, mis on pühendatud tema 70. sünnipäevale.

See raamat, mis on loodud kui austusavaldus Lembit Ulfsaki elutööle, toimib kui kataloog tema juubelinäitusele. See on koostatud hoolikalt ja armastusega, et tuua esile tema erakordne panus Eesti kultuuri. Kui avate selle raamatu, leiate end rännakult läbi Ulfsaki karjääri, alates tema varasematest rollidest kuni hilisemate meistriteosteni.

Raamatu lehekülgedel avanevad teile fotod, meenutused ja kriitikute hinnangud, mis kokku annavad tervikliku pildi sellest, kuidas Ulfsak on mõjutanud Eesti näitlejameisterlikkust. See on kui ajarännak, mis viib teid läbi erinevate ajastute, kus Ulfsak on säravalt ekraanil ja laval elanud.

Kui olete teatri- ja filmihuviline või lihtsalt soovite rohkem teada saada ühest Eesti kultuuriloo suurkujust, siis see raamat on teile. See on mitte ainult hariv, vaid ka sügavalt isiklik pilguheit mehele, kelle andekus on puudutanud paljude südameid.

Lugege, avastage ja laske end kaasa haarata Lembit Ulfsaki imelisest maailmast, mis on jäädvustatud sellesse kaunisse juubeliväljaandesse.