LEMMIKLOOMAD. PISIKESE PILGU LOOD

LEMMIKLOOMAD. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Silja Paavle

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid midagi erilist oma pisikesele raamatusõbrale? "Lemmikloomad. Pisikese Pilgu Lood" autorilt Silja Paavle on just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt lugemisvara – see on avastusretk, kus iga lehekülg pakub rõõmu ja üllatusi.

Silja Paavle on loonud teose, mis haarab tähelepanu juba esimesest hetkest. Raamatu lehed on valmistatud papist, muutes selle vastupidavaks ka kõige väiksemate käte jaoks. Kuid see pole veel kõik – iga tegelase silmad on liikuvad, tuues loomad justkui ellu ja pakkudes lapsele veelgi enam kaasahaaravat kogemust.

Raamatu salmid on vahvad ja mängulised, aidates kaasa lapse keelelisele arengule ning ärgitades väikest lugejat kaasa mõtlema ja rääkima. "Lemmikloomad. Pisikese Pilgu Lood" on suurepärane vahend, et tutvustada lapsele riimi ja rütmi imelist maailma.

Silja Paavle on tuntud oma soojade ja südamlike lasteraamatute poolest. Tema kirjutatud salmid ei ole mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, tuues esile erinevaid lemmikloomi ja nende omadusi. See raamat on suurepärane viis, et tutvustada sinu lapsele loomade mitmekesist maailma.

Kui sa soovid pakkuda oma lapsele midagi enamat kui lihtsalt raamatut, siis "Lemmikloomad. Pisikese Pilgu Lood" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi igal sammul. Võta aega, et avastada koos lapsega see imeline teos, mis on loodud armastuse ja hoolivusega.