Lennundusaasta 2022

Lennundusaasta 2022

Autor: Teodor Luczkowski

Kirjastus: AEROPRESS

Kategooria: Autod, lennukid, laevad, mootorrattad
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kirglik lennunduse ja õhutranspordi ajaloo vastu? "Lennundusaasta 2022" autoriks on Teodor Luczkowski, kes on tuntud kui põhjalik ja usaldusväärne lennundusekspert. See raamat pakub Sulle põhjaliku ülevaate Eesti lennunduse viimase aasta sündmustest ning toob esile ka rahvusvahelise tähtsusega arengud ja sündmused, mis on kujundanud lennundustööstust üle kogu maailma.

Alates 2002. aastast on Osaühing Aeropress pühendunud igal aastal selle olulise kogumiku koostamisele, et lennundushuvilised nagu Sina saaksid jälgida valdkonna arenguid ja mõista selle mõju meie igapäevaelule. Raamat on kompaktne, kuid informatiivne, koosnedes 28 leheküljest tekstist ning lisaks 8-leheküljelisest värviliste fotodega sektsioonist, mis annab visuaalse elamuse ja aitab paremini mõista lennunduse dünaamilist maailma.

Kui soovid end kurssi viia lennundusvaldkonna viimaste trendide ja uuendustega, siis "Lennundusaasta 2022" on just Sinu jaoks loodud teatmik. See on asendamatu allikas, mis aitab Sul saada ülevaate olulistest muudatustest, mis võivad mõjutada lennundustulevikku. Võta aega, sukeldu selle raamatu lehekülgedele ja ole kursis lennundusmaailma põnevate arengutega!