LESKEDE KLUBI. KADUNUD ASITÕEND

LESKEDE KLUBI. KADUNUD ASITÕEND

Autor: Eha Veem

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui rahulik Parmoja külaelu saab ootamatu pöörde? Eha Veemi "Leskede Klubi. Kadunud asitõend" viib teid just sellisele põnevale teekonnale. Raamat pakub põnevust ja saladusi, mis sunnivad teid lehekülgi keerama.

Kujutage ette, et teie armastatud seenemetsas võib peituda oht. Lilleväljade õed on pidanud oma seenelkäimise harjumust piirama, kuna metsa sügavuses võib varitseda röövmõrtsukas. Kui kord turvalisena tundunud Parmoja küla muutub äkki kohaks, kus inimesed kardavad oma kodudest välja astuda, on selge, et midagi on valesti.

Leskede Klubi, kohalik seltskond, kelle liikmed on kõik kaotanud oma kallimad, ei saa jääda kõrvale, kui nende koduküla maine on ohus. Nad asuvad uurima, mis on juhtunud, ja nende eesmärk on selgitada välja tõde. Nende seiklus on täis ootamatusi ja paljastab Parmoja kogukonna sügavamad saladused.

Eha Veemi teos ei ole lihtsalt kriminaalromaan; see on lugu ühtehoidmisest, uudishimust ja julgusest seista silmitsi tundmatuga. See on teos, mis haarab teid oma süžeega ja ei lase lahti enne viimast punkti. Avastage "Leskede Klubi. Kadunud asitõend" ja sukelduge Parmoja küla saladustesse. Kas teie arvates on elu maal tõesti nii turvaline, nagu paistab?