LIBALIFT (VI OSA)

LIBALIFT (VI OSA)

Autor: Lemony Snicket

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
10.03€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Lemony Snicketi põnevasse ja ootamatute pööretega maailma? "Libalift" on kuues raamat tema kurikuulsas sarjas "Kurva Saatuse Lood", mis jälgib kolme õnnetut Baudelaire'i orbude - Violeti, Klausi ja Sunny - seiklusi.

Kui olete juba tuttav Baudelaire'i laste kõhedusttekitava looga, siis teate, et nende teekond on täis ohte ja mõistatusi. Selles osas seisavad nad silmitsi pimeduse ja segadusega, mis varitseb nende teel. Pimedast trepikojast, mis võib varjata nii ohtusid kui ka saladusi, kuni punase heeringani, mis võib olla eksitav vihje või hoopis midagi enamat.

Laste kõrval on ka nende sõbrad, kes on samuti sattunud raskustesse, ning nad peavad kasutama oma nutikust ja leidlikkust, et pääseda keerulistest olukordadest. Kolm müstilist kirjatähte võivad olla võtmeks mõnele suurele saladusele, kuid ainult kui nad suudavad lahendada selle mõistatuse.

Petis ja tema kurjad sepitsused on pidevalt laste kannul, pannes proovile nende julguse ja sidususe. Salakäik võib viia neid ootamatutesse kohtadesse, kuid kas see on pääsetee või lõks? Ja sellerilimonaad - see võib tunduda süütu joogina, kuid Baudelaire'i laste maailmas võib isegi see olla rohkem kui silmale paistab.

"Libalift" ei ole lihtsalt järjekordne peatükk Baudelaire'i laste lugudes, see on osa suuremast puslest, mis nõuab tähelepanu ja kaasaelamist. Kui olete valmis sukelduma sügavamale nende lugude keerdkäikudesse, siis see raamat on just teie jaoks. Avastage, kuidas Violet, Klaus ja Sunny seisavad vastu kõigele, mis nende teele satub, ja kuidas nad jätkavad lootuse hoidmist kõige troostitumates olukordades.

Kas olete valmis selleks seikluseks? Võtke "Libalift" kätte ja laske Lemony Snicketil teid viia läbi selle keerulise, kuid kaasahaarava loo.