Lightyear. Värvimisraamat kleepsudega!

Lightyear. Värvimisraamat kleepsudega!

Autor: Disney-Pixar

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Haara oma lemmikvärvipliiatsid ja sukeldu galaktikatevahelisse seiklusse koos julge kosmosekangelase Buzz Lightyeariga ja tema ustavate kaaslastega. "Lightyear. Värvimisraamat kleepsudega!" viib sind põnevale rännakule läbi avaruste, kus kohtad hiiglaslikke kosmoselaevu, avastad salapäraseid planeete ja seisad silmitsi kõiksugu kosmoseolenditega.

Iga lehekülg sellest Disney-Pixar'i loodud värvimisraamatus kutsub sind osa saama põnevast maailmast, kus sinu kujutlusvõime on ainus piir. Lisaks värvimisrõõmule pakub raamat ka kleepsude kollektsiooni, mis aitab sinu kosmoseseiklust veelgi erilisemaks muuta. Kujunda omaenda kosmoselaev või lisa kleepsuga uus sõber Buzz'i meeskonda.

"Lightyear. Värvimisraamat kleepsudega!" on ideaalne viis vabastada oma sisemine kunstnik ja anda elu oma kosmilistele fantaasiatele. See on suurepärane võimalus nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma päeva veidi värvikirevust ja seiklust lisada. Nii et valmistu, pane värvipliiatsid valmis ja asu teele – lõpmatuse ja kaugemale!