LIHTNE ELU 3

LIHTNE ELU 3

Autor: Andrues Vana

Kirjastus: KIRJUTAJA OÜ

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas otsid inspiratsiooni ja juhiseid, kuidas elada teadlikumat ja rahulikumat elu? "Lihtne elu 3" on raamat, mis võib olla just see teejuht, mida vajad. Autor Andrues Vana, kes on tuntud kui spirituaalne õpetaja ja selgeltnägija, toob Sinuni oma kolmanda teose, mis on osa tema kanaldustekogumikust. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on käsiraamat, mis aitab Sul mõista Universumi toimimise reegleid ja kuidas neid teadmisi kasutada, et luua oma reaalsust.

Andrues Vana õpetab, et elu ei koosne ainult vaimsetest praktikatest, vaid ka praktilistest tegevustest, mis on kooskõlas füüsika seadustega. Raamatust "Lihtne elu 3" leiad sa nõuandeid ja harjutusi, mis aitavad Sul oma unistusi ellu viia, tuua oma ellu kergust ja positiivseid kogemusi. Autor rõhutab, et elus on kukkumised paratamatud, kuid tõeline oskus seisneb selles, kuidas me pärast kukkumist taas püsti tõuseme.

Vana julgustab Sind keskenduma soovitule, mitte karta ebaõnnestumisi. Ta tuletab meelde, et Universumi üks põhiseadusi on see, et saad oma ellu rohkem seda, millele oma tähelepanu suunad. "Lihtne elu 3" on Sinu võimalus avastada, kuidas elada täisväärtuslikku elu, olles teadlik oma mõtetest ja tegudest.

Kui tunned, et on aeg oma elus lehekülge pöörata ja hakata looma elu, mida oled alati soovinud, siis see raamat on suurepärane alguspunkt. Võta aega iseenda jaoks, sukeldu Andrues Vana tarkustesse ja lase oma elul õide puhkeda.