Lihtne teadus. Kartul

Lihtne teadus. Kartul

Autor: Cècilie Jugla,Cecile Jugla,Jack Guichard

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui palju saladusi võib peita ühes tavalises kartulis? "Lihtne teadus. Kartul", autoriteks Cècilie Jugla, Cecile Jugla ja Jack Guichard, on põnev teos, mis avab ukse kartuli imelisse maailma. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne teejuht, mis kutsub sind ja su peret avastama kartuli mitmekülgsust läbi praktiliste katsete ja vaatluste.

Kui tihti oled sa mõelnud kartuli päritolule, kui valmistad maitsvat kartuliputru? Või kas oled kunagi proovinud ise valmistada kartulijahu? Raamat "Lihtne teadus. Kartul" juhatab sind läbi 10 lõbusa ja hariva eksperimendi, mis muudavad teaduse köitvaks ja kergesti mõistetavaks.

Kujutle, et saad ise valmistada krõbedaid kartulikrõpse, just selliseid, nagu poest ostes, aga palju tervislikumaid, sest tead täpselt, mis sinna sisse läheb. See raamat on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, õppides samal ajal tundma üht meie igapäevase toidulaua põhikomponenti.

Kas teadsid, et kartul võib olla palju enamat kui lihtsalt toiduaine? See on ka suurepärane õppevahend, mis aitab sul ja su perel mõista loodusteadusi läbi praktilise tegevuse. "Lihtne teadus. Kartul" toob teaduse sinu koju, muutes keerulised kontseptsioonid lõbusaks ja haaravaks.

Avasta kartuli varjatud omadusi, õpi tundma erinevaid kartulisorte ja saa teada, kuidas kartulitaim välja näeb. See raamat on suurepärane ressurss igale uudishimulikule mõistusele, kes soovib süveneda taimede kasvatamise ja toiduvalmistamise põnevasse maailma. Kas oled valmis oma käed mulda pistma ja teadust tegema? "Lihtne teadus. Kartul" ootab sind!