Lihtne teadus. Sool

Lihtne teadus. Sool

Autor: Cècilie Jugla,Cecile Jugla,Jack Guichard

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks sool vees justkui haihtub või miks see mõnikord tükki tõmbub? "Lihtne teadus. Sool" on Cècilie Jugla ja Jack Guichardi kirjutatud raamat, mis pakub vastuseid neile ja paljudele teistele küsimustele. See teos on suurepärane abimees igale uudishimulikule mõistusele, kes soovib avastada soola saladusi ja selle mõju meie igapäevaelule.

Raamatu lehekülgedel avaneb võimalus sukelduda soola imelisse maailma. Saate teada, kuidas sool mõjutab vee keemispunkti ja miks see on oluline toiduvalmistamisel. Samuti selgitatakse, mis on küllastunud lahus ja kuidas merevett töödeldakse, et muuta see joogikõlblikuks.

Raamat ei piirdu ainult teoreetiliste selgitustega, vaid kutsub teid ja teie peret osalema kümnes põnevas eksperimendis. Need tegevused ei ole mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, aidates mõista keerulisi nähtusi lihtsate ja käepäraste vahendite abil. Näiteks saate teada, kuidas soolaga saab mündid taas särama lüüa või kuidas luua oma kodune soolavulkaan.

"Lastele suunatud teadusraamatud on suurepärased vahendid maailma mõistmiseks," ütleb teadushariduse ekspert Mart Laanpere. "Sellised raamatud nagu 'Lihtne teadus. Sool' aitavad arendada kriitilist mõtlemist ja teaduslikku uudishimu."

Kui olete vanem, kes soovib oma laste silmaringi laiendada, või lihtsalt teadushuviline, kes otsib uusi teadmisi, siis see raamat on teile ideaalne kaaslane. Avastage koos perega, kuidas sool meie maailmas toimib, ja rikastage oma teadmisi läbi praktilise tegevuse.