Lihtsad magustoidud

Lihtsad magustoidud

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Magustoidud ja küpsetised
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.50€ / 6.17€
Osta
Kas tunned vahel vastupandamatut soovi maiustada, kuid avastad, et kommisahtel kumiseb tühjusest? Ei ole vaja heituda, sest Marika Vingissari raamat "Lihtsad magustoidud" on täis inspireerivaid retsepte, mis päästavad päeva. See kogumik pakub 50 erinevat magustoitu, mis on kiirelt ja kergelt valmivad ning mille jaoks leiad koostisained tõenäoliselt juba oma köögist.

Kujutle, kuidas muudad üksikud porgandid ahvatlevaks porgandikommideks või kuidas vananenud leib saab uue elu, kui lisad sellele moosi ja kohupiima. Need on vaid mõned näited, kuidas saad tavalistest koostisosadest luua midagi erakordset. Raamatust leiad nii tervislikke valikuid kui ka patuseid naudinguid, kõik lihtsasti järgitavate juhiste ja praktiliste nõuannetega.

"Lihtsad magustoidud" on suurepärane abimees, kui soovid kiiresti midagi magusat suhu pista või kui ootamatult on ukse taga sõbrad, keda soovid kostitada. Vingissari retseptid on mõeldud kõigile, kes armastavad küpsetada, kuid ei taha veeta tunde köögis. Avasta, kui lihtne on valmistada maitsvaid magustoite, mis toovad naeratuse näole.