Lihtsad valikud

Lihtsad valikud

Autor: Triinu Meres

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
20.29€ / 19.28€
Osta
Kas olete valmis sukelduma tuleviku maailma, kus mustvalged otsused on muutunud halliks labürindiks ja kus inimsuhted põimuvad võimuvõitlusega? Triinu Merese teos "Lihtsad valikud" viib teid kaugesse tulevikku ja tundmatule planeedile, kus peategelane Gertrud Omar, naispolitseinik ja uurija-teadur, seisab silmitsi oma elu kõige keerulisemate valikutega.

Gertrudil õnnestub tabada ohtlik kurjategija, kes pole keegi muu kui tema endine sõber, armastatu ja töökaaslane. See sündmus käivitab keeruliste suhete ja võimumängude ahela, mis paneb proovile kõik, mida Gertrud on seni teadnud. "Lihtsad valikud" ei ole lihtsalt põnevusromaan, vaid sügavam pilguheit inimlikkuse, võimu ja moraalsete dilemmade keerdkäikudesse.

Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui peate jälitama ja võib-olla isegi tapma oma parimat sõpra? Kas eesmärgid õigustavad alati vahendeid? Ja kas võim, rikkus ning igavene noorus on tõepoolest õnne võti? Triinu Meres ei anna lihtsaid vastuseid, vaid kutsub lugejat kaasa mõtlema ja oma tõekspidamisi kahtluse alla seadma.

Autori varasem looming, sealhulgas luulekogu "Lagunemine" ja lühijutud erinevates kogumikes, on näidanud tema oskust süüvida inimhinge sügavustesse. "Lihtsad valikud" on teos, mis kinnitas Merese kui kirjaniku kohta Eesti kirjandusmaastikul, jagades Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlusel auhinnalisi kohti. Jan Kaus, žürii esimees, on kiitnud Merese peaaegu hooletut julgust fantaseerida ja võimet luua maailmu, mis haaravad lugejat ilma pikemate selgitusteta.

Kui olete valmis avastama inimlikkuse tumedamaid ja helgemaid tahke ning sukelduma võimuvõitluste keerdkäikudesse, siis "Lihtsad valikud" on teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja sunnib teid küsima: milline on minu piir?