Lihtsalt ära jää üksi

Lihtsalt ära jää üksi

Autor: Kaia Raudsepp

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
15.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tulla toime elu kõige raskemate katsumustega? Kaia Raudsepa noorteromaan "Lihtsalt ära jää üksi" viib sind sügavale Lydia maailma, kus üks traagiline sündmus varahommikul muudab kõike. Lydia, peategelane, peab silmitsi seisma vägistamise järgsete traumadega, kuid leiab, et tõeline tugevus peitub mitte eitamises, vaid julguses abi paluda.

See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on teejuht, mis näitab, kuidas leida valgust isegi kõige süngemal ajal. Sa loed, kuidas Lydia õpib oma kogemusega toime tulema, kuidas ta õpib usaldama oma sõpru ja peret, kes on tema jaoks olemas. "Lihtsalt ära jää üksi" on teos, mis käsitleb karmi reaalsust, kuid pakub ka lootust ja tuge neile, kes on läbi elanud midagi sarnast.

See raamat on pälvinud tunnustust, saades II koha Tänapäeva kirjastuse ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse 2020. aasta noorteromaanivõistlusel. Kaia Raudsepp, kelle sulest on varem ilmunud ka "Nähtamatu tüdruk", on tuntud oma oskuse poolest käsitleda keerulisi teemasid noortele arusaadaval ja kaasahaaraval viisil.

Kui otsid raamatut, mis kõnetaks, annaks jõudu ja mõistmist, siis "Lihtsalt ära jää üksi" võib olla just see, mida vajad. See on lugu, mis ei jäta sind ükskõikseks ja võib-olla isegi muudab viisi, kuidas sa maailma näed.