LIIDAME JA LAHUTAME. MA ÕPIN!

LIIDAME JA LAHUTAME. MA ÕPIN!

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta matemaatika põnev maailm koos raamatuga "Liidame ja Lahutame. Ma Õpin!" See on lõbus ja kaasahaarav viis noortele õppuritele, et tutvustada neile arvude imelist maailma. Raamatus on mitmesugused liitmise ja lahutamise harjutused, mis on mõeldud spetsiaalselt lastele, kes on alles alustamas oma teekonda matemaatika baasteadmiste omandamisel.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes otsib viisi, kuidas muuta numbritega sõbraks saamine lõbusamaks, siis on see tegevusvihik just see, mida vajad. Raamat pakub erinevaid ülesandeid, mis on piiritletud kahekümne piires, muutes selle ideaalseks vahendiks esimeste matemaatikaoskuste arendamiseks. Laps saab iseseisvalt või koos sinuga ülesandeid lahendada, kinnistades õpitut kleepsude abil, mis lisavad õppimisele mängulisust.

Kasuta võimalust arendada oma lapse arvutamisoskust ja loogilist mõtlemist juba varajases eas. "Liidame ja Lahutame. Ma Õpin!" on suurepärane vahend, mis toetab lapse arengut ja pakub rõõmu nii õppimisest kui ka saavutustest. Lase oma lapsel sukelduda tegevustesse, mis mitte ainult ei harida, vaid ka lõbustavad, luues positiivseid assotsiatsioone matemaatikaga juba maast madalast.