Liiga hilja

Liiga hilja

Autor: Colleen Hoover

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Sloan on valmis oma lähedaste nimel läbi käima tõelise põrgu. Iga päev. Kurikuulsa ja karismaatilise narkodiileri Asa Jacksoni tüdruksõbrana on Sloan leidnud päästerõnga, millest kinni hoida, isegi kui see tähendab oma põhimõtetega vastuolus elamist. Sloan sõltub Asast nii emotsionaalselt kui ka rahaliselt, kuid Asa kinnismõtted Sloanist muutuvad iga päevaga üha ohtlikumaks.

Kui Sloan kohtub narkopolitsei salaagendi Carteriga, tunneb ta koheselt tugevat tõmmet tema vastu. Sloan teab, et kui Asa sellest teada saab, oleks Carteril ots peal. Asa on alati olnud kõigi, eriti Sloani elus, samm teistest ees. Keegi ei suuda teda peatada. Keegi peale Carteri.

Mäng muutub aina ohtlikumaks ja küsimus, kas Sloan ja Carter leiavad väljapääsu enne, kui on liiga hilja, muutub üha põletavamaks.

Colleen Hoover alustas romaani "Liiga hilja" kirjutamist juba kümme aastat tagasi, kaasates oma lugejaid kirjutamisprotsessi. Nüüd on Hoover käsikirja viimistlenud ja täiendanud ning see stiili ja sisu poolest tema tavapärastest teostest eristuv romaan on lõpuks kaante vahele jõudnud.

NB! Raamat sisaldab roppu kõnepruuki, kujukaid seksistseene, vägivalda ja narkootikumide tarvitamist ning ei sobi alaealistele lugejatele.