LIIKLE RÕÕMUGA

LIIKLE RÕÕMUGA

Autor: Loone Ots

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas teie laps teab, kuidas tänaval ohutult käituda? Loone Otsi raamat "Liikle rõõmuga" on kui teejuht noortele liiklejatele, pakkudes väärtuslikke teadmisi ja oskusi, mis aitavad lastel turvaliselt kooli ja koju liikuda. See raamat on suurepärane abimees igale lapsevanemale, kes soovib, et nende võsuke oleks liikluses enesekindel ja teadlik.

Kas teadsite, et isegi kui on kollane tuli, ei pruugi see alati tähendada, et on ohutu üle tee minna? Või et rongist peaksid lapsed hoiduma piisavalt kaugel, et tagada nende turvalisus? "Liikle rõõmuga" selgitab, miks ei tohiks tänaval kõndides muusikat kuulata ning meenutab, et libedus ei varitse meid ainult talvel.

Loone Ots on pannud kokku raamatu, mis on täis elulisi näiteid ja praktilisi ülesandeid, mis on kohandatud just lasteaiaealiste ja algklasside õpilaste jaoks. Raamat seob oskuslikult liiklusteemad kooliprogrammiga, integreerides emakeele, matemaatika ja loodusõpetuse elemente, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Raamatust leiate ka põnevaid tegevusi, nagu ristsõnad, mis on kohandatud laste vanusele, ning kasulikke nõuandeid, mida lapsed saavad igapäevaelus kasutada. "Liikle rõõmuga" õpetab lapsi olema viisakad ühistranspordis, aitama nooremaid ja olema julged ning lahked.

Loone Ots soovib, et lapsed näeksid maailma laiemalt, mõistes, et teed pole ainult liiklemiseks, vaid nende ümber on ka loodus ja kaaslased. Raamat julgustab lapsi olema aktiivsed, kuid samas mõistlikud liiklejad, kes vajadusel oskavad ka vanemaid õigele teele suunata.

Kui soovite, et teie laps oleks liikluses enesekindel ja turvaliselt käituks, siis "Liikle rõõmuga" on just see, mida vajate. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teekond, mis aitab teie lapsel kasvada vastutustundlikuks ja teadlikuks liiklejaks.