LIIKLUSSEADUS. LIIKLUSMÄRKIDE JA TEEMÄRGISTE TÄHENDUSED NING NÕUDED FOORIDELE 2021

LIIKLUSSEADUS. LIIKLUSMÄRKIDE JA TEEMÄRGISTE TÄHENDUSED NING NÕUDED FOORIDELE 2021

Kirjastus: AIDE AS

Kategooria: Liikluseeskirjad ja testid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kui otsid usaldusväärset ja põhjalikku juhendit, mis aitab sul mõista Eesti liiklusseadust ja sellega kaasnevaid nõudeid, siis oled õiges kohas. "Liiklusseadus. Liiklusmärkide ja teemärgiste tähendused ning nõuded fooridele 2021" on raamat, mis on loodud selleks, et pakkuda sulle kõige ajakohasemat teavet. See on hädavajalik lugemismaterjal igaühele, kes soovib olla kursis viimaste muudatustega liikluseeskirjades ning mõista liiklusmärkide ja fooride tähendusi.

Raamat on koostatud selge ja arusaadava ülesehitusega, et saaksid kiiresti leida vajaliku informatsiooni. Olgu sul vaja meelde tuletada, mida tähendab üks või teine liiklusmärk või soovid lihtsalt kindlustunnet liikluses osalemisel, see käsiraamat on sinu jaoks ideaalne abimees. Tänu sellele teosele saad sa olla kindel, et sinu teadmised on tugevad ja vastavad Eesti Vabariigi seadustele.

Autor on teinud põhjalikku tööd, et tagada informatsiooni täpsus ja ajakohasus, mis on eriti oluline, arvestades liiklusseaduste pidevaid uuendusi. Raamatu lugemisel saad sa teada, kuidas erinevad liiklusmärgid ja teemärgised suunavad liiklust ning kuidas fooride signaalid reguleerivad sõidukite ja jalakäijate liikumist.

Kas sa oled algaja juht või kogenud liikleja, see raamat on sinu teejuhiks turvalisemasse liikluskultuuri. Hangi endale "Liiklusseadus. Liiklusmärkide ja teemärgiste tähendused ning nõuded fooridele 2021" ja tee oma sõidukogemus ohutumaks ja stressivabamaks. Sinu turvalisus liikluses algab siit!