Liiklustestid

Liiklustestid

Kirjastus: TEOORIA OÜ

Kategooria: Liikluseeskirjad ja testid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.25€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui oled teel sõiduauto juhilubade poole või soovid lihtsalt oma liiklusteadmisi värskendada, siis "Liiklustestid" võib olla just see, mida vajad. See harjutusvihik, mille on koostanud kogenud liikluskoolitajad Vitali Nester ja Jaanus Raak, koos Jako Renteri ja Teooria.ee meeskonnaga, pakub sulle põhjalikku ettevalmistust nii teooriaeksamiks kui ka igapäevaseks turvaliseks liiklemiseks.

"Liiklustestid" sisaldab 45 mitmekesist testi, millest igaüks koosneb 10 küsimusest, jaotatuna 11 temaatiliseks alapeatükiks. Need käsitlevad kõike alates liiklusmärkidest ja terminoloogiast kuni sõiduraja valiku, ristmikel toimetuleku, peatumise, parkimise ja muude oluliste oskuste omandamiseni. Eriti põhjalikult puudutatakse liiklusohutuse teemasid, mis on iga autojuhi jaoks hädavajalikud.

Vihik on loodud nii, et see aitaks sul mitte ainult läbida autokooli eksameid, vaid ka omandada praktilisi teadmisi, mis on vajalikud auto igapäevaseks kasutamiseks ja hooldamiseks. Kui oled Haapsalus kandis, siis võid tunda Jaanus Raaki nime seoses tema autokooliga, mis on tuntud kvaliteetse juhikoolituse poolest.

Olgu sinu eesmärgiks saada rohkem kindlust liikluses või valmistuda eesootavaks eksamiks, "Liiklustestid" on suurepärane ressurss, mis aitab sul oma teadmisi proovile panna ja arendada. Pane oma oskused proovile ja tee enda sõidukogemus ohutumaks "Liiklustestide" abil.