LIIKLUSVAHENDID. MINU KLEEPSUD

LIIKLUSVAHENDID. MINU KLEEPSUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta värvikirevat liiklusmaailma koos raamatuga "Liiklusvahendid. Minu kleebisud", mis on täis põnevaid sõidukeid ja nende kleebiseid. See raamat on ideaalne väikestele autohuvilistele ja tulevastele liiklusasjatundjatele, pakkudes neile võimalust õppida tundma erinevaid transpordivahendeid ning samal ajal arendada peenmotoorikat ja loovust.

Raamat sisaldab lehekülgi, kus lapsed saavad kleepsude abil luua oma liiklusstseene, tuues esile nii maismaa-, õhu- kui ka veesõidukid. See on suurepärane viis tutvustada neile erinevaid transpordiliike ja nende kasutusvõimalusi, samas pakkudes lõbusat ja kaasahaaravat tegevust.

Tähelepanu, armas lapsevanem või kingiotsija! Oluline on teada, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleks tõsiselt võtta, seega veendu, et see raamat oleks kasutusel vanemate järelevalve all.

"Liiklusvahendid. Minu kleebisud" on mitte ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik viis veeta aega, arendades samal ajal laste käelist osavust ja loovat mõtlemist. See on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on vaimustuses sõidukitest ja nende toimimisest. Pane oma lapse kujutlusvõime proovile ja avastage koos liiklusvahendite mitmekesist maailma!