LIIKLUSVAHENDID. MUDILASE VÄRVIVIHIK

LIIKLUSVAHENDID. MUDILASE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Avasta värvide maailma ja tutvu erinevate sõidukitega läbi lõbusa tegevuse, mis on mõeldud just Sinu pisipõnnile! "Liiklusvahendid. Mudilase värvivihik" on raamat, mis pakub põnevat ja harivat ajaviidet lastele, kes on huvitatud autodest, bussidest, jalgratastest ja paljudest teistest liiklusvahenditest.

Iga lehekülg selles värvivihikus on kui uus seiklus Sinu lapsele, kus ta saab tutvuda erinevate sõidukitega ja nende nimetustega, mis on kirjutatud suurte trükitähtedega – ideaalne abivahend lugemise õppimisel. Samal ajal, kui Sinu mudilane paneb proovile oma kunstilised oskused, toetab see raamat ka tema peenmotoorika arengut ning tutvustab talle liikluses osalevaid vahendeid, mis on oluline osa igapäevaelust.

Raamatu autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, aidates lastel mänguliselt omandada uusi teadmisi. Värvimine on suurepärane viis keskendumisvõime parandamiseks ja käe-silma koordinatsiooni arendamiseks, mis on olulised oskused igas vanuses.

Kas oled valmis avastama koos oma lapsega liiklusvahendite kirjut ja värvikat maailma? Haara "Liiklusvahendid. Mudilase värvivihik" ja alusta teekonda läbi värvide ja sõnade, mis rikastavad Sinu lapse päeva ja toovad naeratuse näole.