LIITREAALSUS. IMELISED 4D-PLANEEDID

LIITREAALSUS. IMELISED 4D-PLANEEDID

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline on universumi struktuur või kuidas meie Päikesesüsteem galaktilises mõõtkavas paikneb? "Liitreaalsus. Imelised 4D-planeedid" on raamat, mis viib sind põnevale teekonnale läbi kosmose sügavuste, avades ukse Linnutee galaktika keerukasse maailma.

Sinu käes on võti, mis avab ukse kosmose avarustesse – raamat, mis ei ole lihtsalt teksti ja piltide kogum, vaid interaktiivne seiklus. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja DEVARi mobiilirakendusele, mida saad tasuta alla laadida, muutub iga lehekülg aknaks otse kosmosesse. Skaneeri lehekülgi oma telefoniga ja avasta, kuidas Marsi punane pind või Veenuse pilvist varjatud maastikud ärkavad ellu otse sinu silme ees.

Selle raamatu abil saad teada, kuidas on Linnutee galaktika ehitatud ja kus täpselt asub meie koduplaneet selles suures tervikus. Uuri lähemalt erinevaid planeete, nende kaaslasi ja muid taevakehi, mis tiirlevad Päikese ümber. Raamat ei piirdu aga ainult meie galaktikaga – liitreaalsuse tehnoloogia võimaldab sul lennata läbi tähtede ja kosmosekivide, isegi sukelduda Maa kuumavasse südamesse.

"Liitreaalsus. Imelised 4D-planeedid" on rohkem kui raamat – see on sinu isiklik kosmoselaev, mis ootab, et sa selle pardale astuksid. Kas oled valmis avastama kosmose imesid uuel ja haaraval viisil?