Lila K ballaad

Lila K ballaad

Autor: Blandine Le Callet

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Lila K ballaad on südantsoojendav ja samas karm lugu tüdrukust, kes peab ületama oma elu raskused, et leida tagasitee armastuse ja inimlikkuse juurde. Blandine Le Callet on loonud tegelase, kes puudutab lugejate südameid oma vapra võitlusega elu eest, mis talle on antud.

Lila lapsepõlv on kõike muud kui lihtne. Ta on sunnitud hüvasti jätma oma emaga, kes on langenud elu hammasrataste vahele, ning teda hoitakse rangelt valvatavas raviasutuses. Seal, kus teised lapsed õpivad sõprust ja mängu, peab Lila õppima uuesti kõige elementaarsemaid inimlikke oskusi: rääkimist, kõndimist ja isegi söömist. Kuid Lila ei ole tavaline laps – peidus tema vaikses kestas on erakordne anne ja tahe, mis aitavad tal leida tee välja üksindusest ja tardumusest.

Kui Lila kohtub mentoriga, kes on sama järjekindel ja isepäine kui tema ise, hakkavad asjad tasapisi muutuma. Tema juhendamisel õpib Lila mitte ainult teadmisi, vaid ka seda, kuidas luua sidemeid teiste inimestega – ülesanne, mis on eriti keeruline neile, kes on kasvanud üles ilma lähedaste soojuseta.

Lila ei ole aga unustanud oma suurimat soovi – leida üles ema, kellest ta mäletab ainult häid asju. Kuid elades ühiskonnas, mis on täis järelvalvet ja piiranguid, on see ülesanne kõike muud kui lihtne. Kas Lila suudab vastu seista kõikidele takistustele, mis elu talle ette seab? Kas ta leiab tee tagasi inimeste maailma ja suudab taastada oma lapsepõlve katkenud sidemed?

Blandine Le Callet'i "Lila K ballaad" on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks. See on lugu inimlikkusest, vastupidavusest ja armastuse otsingutest. Kui oled lugenud ja armastanud "Pulmatorti", siis "Lila K ballaad" toob sulle sama autori poolt veelgi sügavama ja liigutavama loo.