LILLED. KLEEBI, VAATA JA VÄRVI

LILLED. KLEEBI, VAATA JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta värvide maailma ja anna elu kaunitele lilledele raamatus "Lilled. Kleebi, vaata ja värvi". See interaktiivne tegevusraamat pakub sulle võimalust oma loovust rakendada, leides õige koha kleepsudele ja tuues esile iga taime eripära oma värvivalikuga.

Raamat on suurepärane valik neile, kes armastavad käelist tegevust ja looduse ilu. See on mõeldud eelkõige lastele, kes on üle 3-aasta vanused, kuna sisaldab väikeseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Seega, kui otsid oma lapsele või nooremale sugulasele arendavat ja harivat ajaviidet, on "Lilled. Kleebi, vaata ja värvi" suurepärane valik.

Raamat aitab arendada peenmotoorikat ja värvitaju, pakkudes samal ajal põnevat ja kaasahaaravat tegevust. Iga lehekülg kutsub avastama uusi lilleliike ja nende omadusi, samas kui kleebiste lisamine ja värvimine aitab lastel õppida keskenduma ja oma käelist osavust parandada.

Kui oled huvitatud laste loovuse ja käeliste oskuste arendamisest, siis "Lilled. Kleebi, vaata ja värvi" on kindlasti midagi, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki. Võta hetk, et istuda koos lapsega maha ja nautida ühist loovust, mis õitseb lehekülgedel teie ees.