Linn. Mänguraamat

Linn. Mänguraamat

Autor: Martina Boschi

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis avastama linnamelu koos raamatuga, mis äratab teie kujutlusvõime ja viib teid läbi linna kõige elavamate paikade? "Linn. Mänguraamat" autorilt Martina Boschilt on just see, mida vajate. See pole lihtsalt raamat – see on interaktiivne seiklus, mis kutsub teid ja teie pere väikeseid avastajaid uurima linnaelu võlusid.

Kujutage ette jalutuskäiku mööda jalakäijate tänavat, kus saate nautida rahulikku atmosfääri, uudistada poeaknaid ja peatuda mõnusas kohvikus. Seejärel suunduge lennujaama või sadamasse, kus tunnete end osana pidevast liikumisest – reisijad kiirustavad oma lendudele ja laevadele, samal ajal kui suured masinad töötavad ümber teie.

Nädalavahetused on erilised, kui võtate aja maha ja lõõgastute pargis. Raamatu lehekülgedel on teil võimalus mängida, pidada piknikku või lihtsalt veeta aega sõpradega vesteldes. Ja mis teeb "Linn. Mänguraamatu" tõeliselt ainulaadseks, on kaante sisekülgedel olevad kujukesed. Need väikesed tegelased ootavad, et te neid mööda raamatu soone liigutaksite või pesadesse asetaksite, muutes linnapildid justkui päriselt elavaks.

See raamat on suurepärane võimalus arendada laste peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist, pakkudes samal ajal lõputult lõbu. "Linn. Mänguraamat" on kaasahaarav ja hariv, see on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab avastada ja õppida läbi mängu. Kas olete valmis sukelduma linna südamesse ja avastama selle kõige värvikamad nurgatagused?