LINNAS ON LAHE. KLEEPSUMÄNG

LINNAS ON LAHE. KLEEPSUMÄNG

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid põnevat ja kaasahaaravat tegevust oma väikesele linnauurijale? "Linnas on lahe. Kleepsu­mäng" on just see, mida vajate! See vahva töövihik on täis mõistatusi ja keskendumisülesandeid, mis panevad proovile nii su lapse tähelepanu kui ka loogika.

Kujutage ette, et teil on võimalus luua oma väike linn otse elutoas. Kui võtate tegevusraamatu käe ja voltite kaasasoleva papist mängualuse, muutub see imeliseks mängulinnaks, kus iga maja ja tänav on justkui päris. Ja siin tulevad mängu kleepsud – need on teie lapse käsutuses, et tuua linnatänavatele elu ja sagimist.

Kleebi koos lapsega majade ette värvikirevaid kleepse ja vaadake, kuidas linn täitub tegelaste ja sündmustega. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja loovust, samal ajal lõbusalt õppides. Raamat "Linnas on lahe. Kleepsu­mäng" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab uurida ja luua.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake "Linnas on lahe. Kleepsu­mäng" ja andke oma lapse kujutlusvõimele tiivad!