Linnud

Linnud

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis avastama kirju suleliste maailma? Natalie Marshalli raamat "Linnud" viib sind põnevale avastusretkele, kus saad tutvuda erinevate lindudega. See pole lihtsalt raamat – see on interaktiivne seiklus, kus iga lehekülg pakub üllatusi.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind klappidega varjatud linnud. Tõmba klapp välja ja avasta veel üks, peidetud klapp! Just nii, sa leiadki linnud, kes on osavalt peitu pugenud. See on justkui aardejaht, kus iga leid on väike võit.

Natalie Marshalli "Linnud" on trükitud selgete ja suurte trükitähtedega, muutes selle ideaalseks lugemiseks neile, kes alles õpivad lugema. Raamat ei paku mitte ainult lugemisrõõmu, vaid arendab ka laste peenmotoorikat ja õpetab neile loodust tundma.

Kui oled linnusõber või soovid oma lapsele tutvustada meie tiivulisi sõpru, siis on "Linnud" suurepärane valik. See raamat ei ole mitte ainult hariv, vaid ka lõbus ja kaasahaarav. Võta hetk, et koos lapsega sukelduda lindude värvikirevasse maailma ja avastage koos, millised üllatused teid ees ootavad!