Linnutee

Linnutee

Autor: Natalee Redmond

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui armastus ja reetmine kokku põrkuvad? "Linnutee", autoriks Natalee Redmond, on põnev lugu, mis viib teid südame Pariisi sügavustesse, kus pealtnäha ideaalne abielupaar Justine ja Daniel Homage elavad oma keerulist elu. Justine, kes on aastaid talunud Danieli truudusetust, otsustab lõpuks astuda samme, mis võivad nende suhte igaveseks muuta.

Kui Justine otsustab oma abikaasa viimasele kõrvalehüppele jälile saada, leiab ta end ootamatust olukorrast, kus ta peab mängima hoopis teist naist. See keeruline ja ohtlik mäng viib ta läbi valede ja pettuste labürindi, kus iga vale võib olla viimane. Kuid kas Daniel langeb oma naise geniaalse pettuse ohvriks?

See raamat ei ole lihtsalt veel üks armastuslugu. See on sügavam uurimus suhetest, usaldusest ja eneseleidmisest. Kui olete huvitatud psühholoogilisest põnevusest ja inimsuhete keerdkäikudest, siis "Linnutee" pakub teile kaasahaaravat lugemist. Avastage, kuidas Justine'i teekond eneseavastuseni viib ta läbi Pariisi tumedamate nurkade, kus iga samm võib olla otsustav.

Kas olete valmis sukelduma Justine'i ja Danieli keerulisse maailma? "Linnutee" on raamat, mis ei jäta teid külmaks. See on lugu armastusest, reetmisest ja lunastusest, mis on kirjutatud südamega ja mõeldud lugejatele, kes otsivad midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust. Avage raamat ja laske end viia Pariisi, armastuse ja pettuse linnusesse.