Liselotte luksub

Liselotte luksub

Autor: Alexander Steffensmeier

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui lehmast saab postiljoni abiline? Alexander Steffensmeieri raamatus "Liselotte luksub" avaneb sulle just selline ainulaadne võimalus. See lugu räägib lehm Liselottest, kes ei ole tavaline farmiloom, vaid tõeline abimees oma heale sõbrale postiljonile.

Nende ühised postiringid on täis ootamatusi ja seiklusi. Kujuta ette, kuidas sa eksiksid ära, kaotaksid tähtsa kirja või kohtuksid mõne uue sõbraga. Kuid mis võib juhtuda, kui lehm otsustab palaval päeval end jahutada klaasikese limonaadiga?

"Liselotte luksub" on lõbus ja südamlik lugu, mis viib sind kaasa ühele erakordsele teekonnale koos kõige ebatavalisema postiljoni abiga. See raamat ei paku mitte ainult naeru ja meelelahutust, vaid näitab ka sõpruse ja koostöö tähtsust.

Kui oled valmis avastama, kuidas üks lehm võib muuta posti kohaletoimetamise protsessi tõeliseks seikluseks, siis "Liselotte luksub" on just sinu jaoks. Pane end valmis üheks meeldejäävaks lugemiselamuseks, mis toob naeratuse suule ja soojuse südamesse.