Liselotte ööbib sõbra juures

Liselotte ööbib sõbra juures

Autor: Alexander Steffensmeier

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis sukelduma lehm Liselotte ja tema öise seikluse maailma? "Liselotte ööbib sõbra juures" on armas lugu, mille on kirja pannud Alexander Steffensmeier, ning see räägib meile ühest erilisest ööst.

Liselotte, see armastusväärne lehm, on otsustanud veeta öö oma hea sõbra, postiljoni juures. Kuid kui kõik peaks olema rahulik ja vaikne, leiab Liselotte, et und ei tule kuidagi. Kõrvu kostab postiljoni unine norskamine, seinakell tiksub tavapärasest valjemini ja peale selle tundub, et Liselotte'i südames on tärkamas koduigatsus. Kuid see pole veel kõik – öösel hakkavad kostuma salapärased hääled väljastpoolt. Kes küll võiks olla see ootamatu külaline, kes keset ööd ukse taha ilmub?

See südamlik ja humoorikas lugu viib sind kaasa Liselotte'i öisesse seiklusse, pakkudes samal ajal äratundmisrõõmu kõigile, kes on kunagi tundnud igatsust oma kodu ja mugava voodi järele. Avasta, kuidas Liselotte lahendab oma uneprobleemi ja kes see salapärane öine külaline on. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka ilus meeldetuletus sellest, et sõprade juures ööbimine võib tuua kaasa ootamatuid ja põnevaid seiklusi.

Kas oled valmis avastama, mis juhtub, kui lehm Liselotte jääb ööseks sõbra juurde? Võta raamat kätte ja sukeldu sellesse armastusväärse lehmakese maailma!