LITTLEST PET SHOP. JOONISTA JA KUSTUTA

LITTLEST PET SHOP. JOONISTA JA KUSTUTA

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta oma loovuse piirid ja sukeldu värvikasse maailma koos "Littlest Pet Shop: Joonista ja Kustuta" raamatuga. See interaktiivne teos kutsub Sind ühinema Blythe Baxteri ja tema armastatud lemmikloomade seltskonnaga põnevates tegevustes, mis panevad proovile Sinu kirjutamis- ja joonistamisoskused.

Kas oled valmis aitama Minkal luua imelisi kunstiteoseid? Või ehk soovid leida Sunilile täiusliku ülikonna, mis teeks temast tantsupeo staari? Raamat pakub Sulle hulganisti lõbusaid ülesandeid, mis viivad Sind seiklustele läbi Littlest Pet Shopi maailma.

Pealegi, kui oled kord juba kõik väljakutsed edukalt läbinud, ei pea Sa muretsema, et lõbu saab otsa. Tänu kustutatavatele lehekülgedele on Sul võimalus oma teekonda alustada uuesti ja uuesti, avastades iga kord midagi uut.

"Littlest Pet Shop: Joonista ja Kustuta" on ideaalne kaaslane igale noorele fännile, kes armastab loomi ja loomingulist eneseväljendust. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on vahend, mis aitab Sul arendada oma oskusi ja annab võimaluse veeta kvaliteetaega oma lemmiktegelastega. Kas oled valmis avama kaaned ja alustama oma seiklust Littlest Pet Shopi maailmas?