Littlest Pet Shop. Jutukogu

Littlest Pet Shop. Jutukogu

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Valmistu põnevaks rännakuks koos armsate lemmikloomadega "Väikseim Lemmikloomapood: Jutukogus", kus iga lugu viib sind fantastilisse maailma, kus piire ei tunta! Kujutle end osana värvikirevast seltskonnast, kus iga päev võib pakkuda ootamatuid seiklusi ja kus sinu kujutlusvõime saab tiivad.

Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui pidu läheb käest ära? Või kuidas leida see kõige õigem kingitus, mis toob sõbra näole naeratuse? "Väikseim Lemmikloomapood: Jutukogu" viib sind läbi nende lugude, pakkudes sulle võimalust aidata Roxiel leida ideaalne üllatus sõbrale.

Aga see pole veel kõik – saad ka detektiivimütsi pähe tõmmata ja lahendada müsteeriumi, kes on see kaval varas. Lisaks ootab sind ees väljakutse: kuidas parandada vaateratast, et kõik saaksid taas turvaliselt lõbutseda?

Iga lugu on täis südantsoojendavaid hetki ja õpetlikke seiklusi, mis näitavad, et koostöö ja sõpruse abil on võimalik ületada kõik takistused. Kui oled valmis sukelduma lemmikloomade maailma, kus iga päev on täis rõõmu ja avastamisrõõmu, siis "Väikseim Lemmikloomapood: Jutukogu" on just sinule.

Pane oma lugemisprillid valmis ja astu sisse lemmikloomade imelisse maailma, kus iga lugu on justkui uus seiklus, mis ootab avastamist. Kas oled valmis?