LITTLEST PET SHOP. LEMMIKUTE KOKKUTULEK

LITTLEST PET SHOP. LEMMIKUTE KOKKUTULEK

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma põnevasse maailma, kus väikesed lemmikloomad elavad suuri seiklusi? "Lemmikute Kokkutulek" viib teid tagasi armastatud tegelaste juurde, kes on tuntud tänu populaarsele tõsielusaatele "Terjerid ja tiaarad". Selles raamatus kohtute taas Zoega, kes on leidnud filmimise käigus uusi imetlusväärseid neljajalgseid sõpru.

Nüüd on aeg koguneda, sest kuulsad koerad on valmis astuma lavale kokkutuleku-etendusel, mida Zoe suure hoole ja armastusega ette valmistab. Kuid kas meie koerast diiva suudab esinemisärevusele vastu panna ja korraldada meeldejääva show? See ei ole lihtsalt etendus, see on väljakutse, mis nõuab meeskonnatööd ja pühendumust.

Kui Blythe ja teised päevahoius viibivad lemmikud ühendavad jõud, on tulemuseks midagi tõeliselt erakordset. See lugu on täis südantsoojendavaid hetki ja paneb iga väikese lugeja kaasa elama ning ehk isegi oma saba liputama rõõmust.

"Lemmikute Kokkutulek" on raamat, mis ei ole lihtsalt lõbus lugemine, vaid ka inspiratsiooniallikas. See julgustab lapsi avastama lugemise rõõmu ja suurendama oma lugemisoskust läbi armastatud tegelaste ja nende värvikate seikluste. Võtke aega, et sukelduda sellesse südamlikku lugusse, mis toob esile sõpruse ja koostöö tähtsuse ning pakub palju naeru ja põnevust. Ärge laske sellel võimalusel libiseda – avage raamat ja laske "Lemmikute Kokkutulekul" enda ja teie laste südamed võita!