LITTLEST PET SHOP. MULLE MEELDIB JOONISTADA!

LITTLEST PET SHOP. MULLE MEELDIB JOONISTADA!

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled kunagi soovinud, et su pliiatsiotsast sünniksid võluvad loomakujud, mis toovad naeratuse igale näole? "Mulle Meeldib Joonistada!" on just see raamat, mis aitab sul avastada joonistamise rõõmu, juhendades sind samm-sammult, kuidas luua Littlest Pet Shopi armastatud tegelasi - sealhulgas nende inimsõpra Blythe'i.

See raamat pole pelgalt joonistusõpik; see on ka põnevate mõistatuste kogumik, mis paneb proovile sinu teravmeelsuse ja loovuse. Ja et su loomingulised ponnistused veelgi viljakamad oleksid, on raamatuga kaasas ka šabloonid ja kleepsud, mis aitavad sul oma kunstiteoseid veelgi isikupärasemaks muuta.

Kuid olgu märgitud, et kuigi see raamat võib olla põnev avastusretk igas vanuses kunstihuvilistele, sisaldab see väikeseid osi, mis ei pruugi olla sobivad alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui plaanid seda raamatut kinkida, veendu, et see jõuab õigele sihtrühmale.

Avasta joonistamise maailm, kus iga pintsli- või pliiatsitõmme toob ellu Littlest Pet Shopi maagilise universumi. "Mulle Meeldib Joonistada!" on sinu teejuht, et õppida, kuidas tuua lemmikkangelased paberile ja jagada oma kunsti kõigiga, kes hindavad loovust ja fantaasiat.