LITTLEST PET SHOP. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

LITTLEST PET SHOP. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Avasta Littlest Pet Shopi imeline maailm, kus armsad tegelased ootavad sind, et saaksid neile elu ja värvi anda! See värvimisraamat koos kleebistega on loodud selleks, et pakkuda sulle rõõmu ja lõõgastust, kui sa oma lemmikloomakesi kaunite toonidega ehtid. Iga lehekülg on täis vahvaid stseene ja sõbralikke loomi, mis ootavad sinu loovat puudutust.

Kas oled valmis sukelduma värvide maailma ja andma Littlest Pet Shopi tegelastele just sellise välimuse, nagu sina soovid? Haara pliiatsid ja kleebisepakk ning lase oma kujutlusvõimel lennata! See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab sul arendada ka peenmotoorikat ja värvitaju.

Kui värvimine on sinu jaoks meditatiivne tegevus või otsid lihtsalt viisi, kuidas argipäevast põgeneda, siis on Littlest Pet Shopi värvimisraamat just see, mida vajad. Pane oma igapäevamured kõrvale ja sukeldu mänguliselt värviküllasesse maailma, kus iga loomake ootab sinu isikupärast lähenemist.

Ära lase sellel võimalusel käest! Võta aeg maha, avasta oma sisemine kunstnik ja loo midagi kaunist koos Littlest Pet Shopi sõpradega.