LITTLEST PET SHOP. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Avasta värvide võlu koos "Littlest Pet Shop: Värvimisraamatuga", mis on loodud Disney poolt. See raamat viib sind imelisse maailma, kus armastusväärsete väikeste loomade seltsis saad avada oma loovuse ukse. Need sõbralikud tegelased ootavad kannatamatult, et sa neile elu ja isikupära sisse puhuksid läbi värvide ja pintslitõmmete.

Kujutlusvõime lendu lastes ja lehekülgedele värve lisades võid tunda rõõmu ja naudingut, justkui oleksid osa nende lustakate olendite seiklustest. Raamatuga on kaasas eriline kingitus, mis teeb värvimiskogemuse veelgi põnevamaks!

Pane tähele, et see raamat ei ole mõeldud kõige pisematele kunstihuvilistele. Väikeste osade tõttu võib see kujutada lämbumisohtu, mistõttu soovitame seda lastele alates kolmandast eluaastast.

Kas oled valmis sukelduma Littlest Pet Shopi maagilisse värvimaailma? Haara oma pliiatsid ja lase oma fantaasial lennata, luues midagi täiesti ainulaadset ja erilist. Sinu värvivalikud toovad nende lemmikloomade isiksused esile ja loovad rõõmsameelse atmosfääri, mis on täis naeru ja mängulisust. Võta aeg maha, naudi hetke ja lase oma sisemisel kunstnikul särada koos "Littlest Pet Shop: Värvimisraamatuga".