Lõbus nuputamine. 1

Lõbus nuputamine. 1

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas otsid põnevat viisi, kuidas teritada oma loogikat ja keskendumisoskust? "Lõbus nuputamine. 1" on raamat, mis pakub Sulle just seda – ja palju muudki. See vihik on täis paeluvaid tegevusi, mis panevad Sinu mõistuse proovile ning pakuvad samas ka lõbu ja meelelahutust.

Kujutle, et avastad lehekülgedelt peidetud erinevusi, mis nõuavad Sinu teravat silma. Või äkki leiad end sobitamas varje, mis justkui mänglevad Sinu ettekujutusega. Labürindid ootavad Sind oma keerdkäikudega, ja isegi sudoku mõistatused on tehtud lihtsamaks, et pakkuda Sulle rõõmu nende lahendamisest.

Aga see pole veel kõik – see vihik õpetab Sind ka joonistama. Jah, päriselt! Võta pliiats ja järgi samme, et luua oma öökull või tiiger. See on suurepärane võimalus arendada nii loovust kui ka peenmotoorikat.

Raamat on loodud nii, et saaksid nuputada üksi, aga miks mitte kutsuda appi sõbrad ja veeta koos mõnusalt aega? "Lõbus nuputamine. 1" on suurepärane kaaslane pikaks päevaks, täis avastamisrõõmu ja õppimist.

Nii et kui Sa tahad oma päeva sisustada millegi arendava ja meelelahutuslikuga, siis see vihik on just Sinule. Pane oma mõistus proovile ja avasta, kui lõbus võib olla nuputamine!