Lõbus nuputamine. 2

Lõbus nuputamine. 2

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis oma mõistust proovile panema ja lõbusalt aega veetma? "Lõbus nuputamine. 2" on tegevusteraamat, mis pakub sulle suurepärast võimalust teritada oma mõtlemisoskust ja keskendumisvõimet. See vihik on täis põnevaid ülesandeid, alates erinevuste otsimisest piltidelt kuni pusletükkide õigetele kohtadele paigutamiseni. Lisaks saad end proovile panna labürintide lahendamises ja lihtsate ristsõnade täitmisel.

Kui sulle meeldib joonistada ja värvida, siis on ka see raamat just sinu jaoks! Mitmekesised tegevused hoiavad su meele teravana ja pakuvad rõõmu terveks päevaks. "Lõbus nuputamine. 2" on ideaalne kaaslane nii üksinda nuputamiseks kui ka sõpradega koos mõistatuste lahendamiseks – jagage rõõmu ja põnevust üheskoos!

See vihik ei ole ainult lõbus ajaviide, vaid ka väärtuslik vahend, mis aitab arendada olulisi oskusi nagu tähelepanu koondamine ja probleemide lahendamine. Kas oled valmis väljakutseks? Haara "Lõbus nuputamine. 2" ja avasta, kui kaasahaarav võib olla õppimine mängulise tegevuse kaudu.