LÕBUSAD LOOMAD

LÕBUSAD LOOMAD

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.60€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised põnevad elukad võivad peituda talu nurkades ja varjulistes paikades? "Lõbusad loomad", autoriks andekas Natalie Marshall, on just see raamat, mis viib sind avastusretkele läbi talu, kus saad otsida ja leida erinevaid loomi ning linde. See on interaktiivne lugemiselamus, kus iga lehekülje pööramine pakub väikest avastamisrõõmu.

Kujutle hetke, kui tõmbad välja klapi ja leiad alt veel ühe, väiksema klapi. See on nagu aardejaht, kus iga leid on väike üllatus. Raamat "Lõbusad loomad" on loodud just selliselt, et pakkuda sulle ja su väikestele lugejatele rõõmu ja elevust. Kui klappide alt paljastuvad erinevad taluelanikud, saad sa mitte ainult neid lõbusaid tegelasi näha, vaid ka õppida, kus ja kuidas nad oma päevi veedavad.

Natalie Marshall on loonud teose, mis on täis värvikirevaid illustratsioone ja mis kindlasti köidab laste tähelepanu. Raamat on suurepärane vahend, et tutvustada lastele loomade mitmekesist maailma ja arendada nende uudishimu looduse vastu. "Lõbusad loomad" on ideaalne kaaslane vihmasteks pärastlõunateks või lõõgastavaks lugemishetkeks enne uinumist.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapsele pakkuda harivat ja meelelahutuslikku lugemiskogemust, siis "Lõbusad loomad" on kindel valik. See raamat mitte ainult ei rikasta sinu lapse sõnavara ja teadmisi, vaid pakub ka võimalust veeta kvaliteetaega koos, avastades ja õppides uusi asju.

Nii et, kui oled valmis avama klappidega täidetud lehekülgi ja sukelduma taluelu võlude maailma, siis haarake "Lõbusad loomad" ja alustage oma seiklust koos Natalie Marshalli loodud värvikate tegelastega.