LÕBUSAD LOOMAD

LÕBUSAD LOOMAD

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kui otsid oma pisikesele raamatut, mis pakub silmailu ja arendab meeli, siis "Lõbusad Loomad" võib olla just see, mida vajad. See beebidele mõeldud raamat on loodud pehmest materjalist, mis on turvaline ja mugav väikestele kätele.

Raamatu lehekülgedel tervitavad sinu last erksad ja kontrastsed kujundid, mis on esitletud musta, punase ja valge värvikombinatsioonis. Need värvid on valitud hoolikalt, sest just neid on beebidele kõige lihtsam eristada. See aitab kaasa nende visuaalse taju arengule.

"Lõbusad Loomad" tutvustab sinu lapsele armastusväärsete loomade galeriid, kuhu kuuluvad orav, öökull, tigu, sipelgas, liblikas ja rebane. Iga looma kujutis on loodud sõbraliku ja kutsuva näoga, et tekitada positiivseid emotsioone ja sidet lugemiskogemusega.

Lisaks visuaalsele stimulatsioonile pakub see raamat ka taktilisi elamusi. Mõned leheküljed on valmistatud krabisevast materjalist, mis tekitab põnevaid helisid, kui sinu laps neid puudutab. See omadus ärgitab kuulmismeelt ja lisab lugemisele interaktiivse mõõtme.

Raamatu lehtede servadest leiad väikesed järjehoidjad, mis on disainitud nii, et neid on beebil lihtne kätte saada ja hoida. See mitte ainult ei aita kaasa peenmotoorika arengule, vaid ka julgustab lapse iseseisvust raamatu kasutamisel.

Kui soovid pakkuda oma lapsele varajast tutvust raamatute imelise maailmaga, siis "Lõbusad Loomad" võib olla suurepärane valik. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppeväärtust igal arenguetapil.