LÕBUSAD PUSLED VÄIKESTELE NÄPPUDELE. LOOMALAPSED

LÕBUSAD PUSLED VÄIKESTELE NÄPPUDELE. LOOMALAPSED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.55€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele uudishimulikule sõbrale? "Lõbusad pusled väikestele näppudele. Loomalapsed" on raamat, mis pakub just seda – lõbu ja õppimist üheskoos. See raamat ei ole pelgalt lugemiseks, vaid kaasahaaravaks mänguks, mis arendab peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist.

Raamatu lehekülgedel peituvad pusletükid, mida saab raamatust välja võtta. Need tükid ei ole lihtsalt eraldiseisvad mänguasjad, vaid osa suuremast pildist. Pööra neid ja pane kokku – iga tükk on vajalik, et luua terviklik ja armas pilt loomalastest. See on suurepärane viis tutvustada lapsele looduse mitmekesisust ja õpetada talle erinevate loomade tundmist läbi mängu.

Raamatu autor on loonud midagi enamat kui lihtsalt lasteraamat – see on interaktiivne elamus, mis toetab lapse arengut ja pakub rõõmu nii lapsele kui ka vanemale. Kui sa tahad, et sinu laps õpiks mängides ja arendaks oma käelist osavust, siis "Lõbusad pusled väikestele näppudele. Loomalapsed" on ideaalne valik.

Kasuta seda raamatut vihmastel päevadel või pikkadel autosõitudel, et pakkuda lapsele meelelahutust ja õpetlikku tegevust. See on suurepärane kingitus, mis toob naeratuse iga väikese loodusesõbra näole. Avasta koos lapsega loomade imeline maailm ja ehita üheskoos suur pilt, mis on täis värve ja armastust.