Loe ja mängi. Aasal

Loe ja mängi. Aasal

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta looduse imet ja rikasta oma teadmisi loomariigi kohta raamatuga "Loe ja mängi. Aasal". See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on ka praktiline teejuht, mis viib sind lähemale loodusele läbi mängu ja loovuse. Raamatu lehekülgedelt leiad põnevaid fakte erinevate aasaelanike kohta, mis laiendavad sinu arusaama nende huvitavast maailmast.

Aga see pole veel kõik! "Loe ja mängi. Aasal" pakub sulle ainulaadset võimalust tuua loomad otse sinu koju. Raamatuga on kaasas viis kokkupandavat loomakest, mis on disainitud just nii, et sina või sinu laps saaksite neid ise kokku panna ja nendega mängida. See interaktiivne element muudab õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks, aidates lastel arendada käelist osavust ning loovat mõtlemist.

Kas oled valmis sukelduma aasa elu saladustesse ja avastama, millised loomad seal peituvad? "Loe ja mängi. Aasal" ootab sind, et pakkuda harivat ja meelelahutuslikku kogemust nii väikestele kui ka suurtele loodusesõpradele. Pane kokku oma loomapere ja lase fantaasial lennata!