Loe ja mängi. Metsas

Loe ja mängi. Metsas

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta metsaelu võlu koos raamatuga "Loe ja mängi. Metsas", mis viib sind põnevale teekonnale läbi metsiku looduse. See raamat pole pelgalt lugemismaterjal – see on kaasahaarav elamus, mis ühendab uute teadmiste omandamise lõbusa meisterdamisega.

Raamatu lehekülgedelt avaneb sulle võimalus tutvuda erinevate metsaelanikega, õppida tundma nende kombeid ja eluviise. Lisaks pakub see teos sulle ainulaadset võimalust panna kokku viis armsat loomakujukest, kes on valmis sinuga mängima ja metsaseiklustele kaasa tulema.

Iga loomakese kokkupanek on lihtne ja lõbus, mis teeb sellest raamatust ideaalse kaaslase nii kodus lugemisnurga loomiseks kui ka õues loodusesse kaasa võtmiseks. Kasuta võimalust siduda lugemine praktilise tegevusega ning arenda oma käelist osavust ja loovust.

"Loe ja mängi. Metsas" on suurepärane vahend, et äratada huvi looduse ja selle asukate vastu. See on raamat, mis ei jää tolmuma riiulile, vaid kutsub sind ikka ja jälle avastama metsa imelisi saladusi. Pane oma teadmised proovile ja loo omaenda väike metsaelu nurk, kus loomakesed saavad sinu loodud maailmas seiklustest osa võtta.